Rekrutacja II edycja

Szanowni Państwo,
Rozpoczynamy nabór do drugiej edycji Studium Reportażu przy Teatrze im. Stefana Jaracza w Olsztynie. „Opowiedzmy Warmię, opowiedzmy Mazury”.

Rekrutacja potrwa do niedzieli 13 grudnia 2020.

Informacje o rekrutacji

Kandydatów do Studium prosimy o przesłanie:

  • CV pogłębionego o zainteresowania literackie, reporterskie lub badawcze, (w treści CV prosimy umieścić następujący zapis: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) Informacja dotycząca przetwarzania Państwa danych osobowych znajduje się tu

  • Danych kontaktowych (mail, telefon)

  • Krótkiego listu motywacyjnego

  • Prosimy też o trzy pomysły na reportaż (tematy). Wszystkie powinny dotyczyć Warmii i Mazur, choć niekoniecznie poruszać typowo warmińsko-mazurskie historie, chętnie widziane są także bardzo współczesne tematy, zdarzenia, opowieści z regionu

Mile widziane własne teksty dziennikarskie, próby literackie, reporterskie, choć nie są one warunkiem koniecznym. (Teksty prosimy przysyłać mailem tylko w programie Word).

Do 16.12.2020 organizator wybierze uczestników Studium i zaprosi na pierwsze spotkanie. Organizator może zaproponować wybranym kandydatom rozmowę kwalifikacyjną.

Udział w studium jest bezpłatny, ale liczba miejsc ograniczona, więc prosimy o przysyłanie swoich zgłoszeń jak najszybciej.

Organizator nie ponosi kosztów związanych z pracą nad reportażami pisanymi w Studium (wyjazdy, delegacje, research). Nie gwarantuje też noclegów ani nie zwraca kosztów dojazdu na zajęcia.

W okresie pandemii zajęcia będą prowadzone on-line.

Kontakt i zapisy

Zgłoszenia prosimy przysyłać na adres:
 wlodzimierz.nowak@teatr.olsztyn.pl

Kontakt telefoniczny: 507095415