Zobacz więcej w Teatrze Jaracza!

Zobacz więcej w Teatrze Jaracza!

Teatr Jaracza ponownie włącza się w ogólnopolską akcję Polska- Zobacz więcej! Weekend za pół ceny.
W tym roku proponujemy naszym widzom spektakl “Opętani”, który swoją premierę będzie miał 20 marca, czyli w trakcie trwania akcji – 20-22 marca.
Cena biletu z 50% zniżką to 27 złotych. Start sprzedaży biletów już 27 lutego.

POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY to ogólnopolska akcja promocyjna, do której przedsiębiorcy z branży turystycznej i nie tylko, zgłaszają swoje oferty, a turyści – korzystają z nich w obniżonych cenach. Najbliższa edycja akcji planowana jest na 20-22 marca 2020 r.

Lubisz weekendowe wyjazdy?

Dzięki akcji skorzystasz z setek atrakcji turystycznych w wyjątkowych cenach – niższych aż o 50%. Akcja jest dla każdego, wystarczy zarezerwować ofertę.* Listę partnerów każdej z edycji przedstawiamy na około 3 tygodnie przed planowanym weekendem. Podróżuj po Polsce i odkrywaj piękno naszego kraju również w niskim sezonie!

Więcej informacji o akcji znajdą Państwo TUTAJ

Dodaj komentarz