Teatr Cudów – w repertuarze!

Teatr Cudów – w repertuarze!

Zapraszamy na Scenę Margines na pierwszy spektakl dyplomowy uczniów roku III. Ośmioro szczęśliwców przez dwa miesiące pracowało pod okiem reżysera Artura Hofmana nad swoim pierwszym w karierze aktora pełnoprawnym spektaklem teatralnym. Jak im poszło? Doskonale! …Ale najlepiej jeśli sami to ocenicie! Zapraszamy na “Teatr Cudów”!

Przedstawienie opiera się na kilku komediach obyczajowych z „Intermediów” Cervantesa, autora słynącego z powołania do życia Don Kichota z Manczy. Spektakl oparty na miniaturach to komedia charakterów. Mamy tu zatem satyryczne opowieści o odwiecznych problemach ludzkich: zazdrości, zdradzie, małostkowości i dbałości o „czyste pochodzenie”. Spektakl luźno nawiązuje do formy komedii dell’arte.

Na scenie zobaczymy uczniów roki II: Klaudię Goskę, Małgorzatę Gradkowską, Joannę Janik, Jakuba Karpińskiego, Iwonę Malinowską, Jakuba Niedzielskiego, Karolinę Strauss oraz Agatę Zielińską.

Fotorelacja z premiery spektaklu:

Dodaj komentarz