Dyskusyjny Klub Teatralny

Dyskusyjny Klub Teatralny

Nowa przestrzeń wymiany zdań i opinii po wybranych spektaklach w Teatrze Jaracza!

Najbliższe terminy spotkań:
 
– 8 listopada po spektaklu “Bierki”
– 13 grudnia po spektaklu “Rzeczy, których nie wyrzuciłem”

 
DKT to przestrzeń wymiany zdań i opinii po wybranych spektaklach, by podzielić się wrażeniami i poszukać tropów interpretacyjnych. Będziemy wspólnie poznawać konwencje teatralne, analizować przedstawienia przy pomocy nowoczesnych metod, zyskując pewność siebie i umiejętność swobodnego rozmawiania o sztuce.
 
W spotkaniach mogą brać udział zaproszeni twórcy i aktorzy.
 
Spotkania poprowadzi Basia Święcicka – edukatorka Teatru Jaracza.
 
DKT odbywać się będzie raz w miesiącu, w piątek po wybranym spektaklu. Informacje znajdziecie w informatorze repertuarowym. Ewentualnie dana grupa, może się umówić na DKT indywidualnie poza programem.
 
Do KLUBU mogą należeć młodsi i starsi – każdy będzie zawsze mile widziany na naszych spotkaniach. Członkostwo w DKT jest bezpłatne.
 
 
Fot. Spotkanie po spektaklu “Panny z Wilka”

Dodaj komentarz