Stopklatka w Kętrzynie

Stopklatka w Kętrzynie

Kętrzyńskie Centrum Kultury gościło spektakl STOPKLATKA reż i wyk. Michał Felek Felczak.  Sztuka była na tyle blisko publiczności, że powstałe w trakcie emocje, myśli czy nurtujące pytania zostały dogłębnie omówione podczas rozmowy z aktorem. Dziękuje za spotkanie, za wspólne doświadczanie teatru i za współorganizację wydarzenia.  

Monodram w pierwotniej wersji powstał na potrzebę egzaminu z przedmiotu „praca z reżyserem” w policealnym Studium Aktorskim im. A. Sewruka w Olsztynie na początku 2018 roku. Z czasem ewoluował i dojrzewał we mnie, zmieniały się jego aspekty technicznie. Z początku trwał zaledwie 15 minut, obecnie jest to 45 minut spektaklu..

Bohaterem jest Wojtek, młody chłopak, który miał marzenia, rodzinę, dziewczynę i cele. Skoczył to wody na główkę, co ma teraz? Na pewno świadomość swojego życia po wypadku.

Żadnej dobrej sceny nie da się pokazać w teatrze tak, żeby wyglądała jak prawdziwa.
W kinie można więcej pokazać niż naprawdę. (…)

Dodaj komentarz