INAUGURACJA PROJEKTU PRZESTRZENIE SZTUKI

Za nami Inauguracja projektu Przestrzenie Sztuki, która odbyła się 28 września w Centrum Kultury i Turystyki w Mrągowie. Podczas uroczystości mieliśmy przyjemność zaprezentować naszym gościom dotychczasową działalność projektową m.in. „Teatr w drodze”, „Teatr na Ekranie”, „Kluby Gońca Teatralnego”, „Mistrzowskie Warsztaty”, „Spotkania Studium Reportażu” i program edukacyjny „Odkrywamy Warmię i Mazury”.

Na konferencji inauguracyjnej głos zabrali goście z Instytutu Teatralnego im. Zbigniewa Raszewskiego w Warszawie Pan Jarosław Cymerman oraz Pani Jadwiga Grabowska (Majewska), dyrektorzy i przedstawiciele regionalnych ośrodków kultury: Pani Marta Szymborska, Pani Ewa Dolińska-Baczewska, Pani Magdalena Ekiert-Jaworska, Pan Artur Galicki, Pan Jarosław Olejnik oraz dyrektor Teatru im. Stefana Jaracza w Olsztynie Pan Zbigniew Brzoza.

Przedstawiamy Państwu relację z wydarzenia.

Dodaj komentarz